Η ΣΕΕ ΠΕ 11 Φυσικής Αγωγής, Π. Λιούμπη διοργάνωσε επιμορφωτικές ημερίδες,  με θέμα:  «Ανάπτυξη κινητικών δεξιοτήτων των μαθητών/τριών του Δημοτικού Σχολείου μέσα από την εφαρμογή του παιδαγωγικού προγράμματος ‘Στίβος για παιδιά’ (KIDS’ ATHLETICS)».

Η ημερίδα απευθύνονταν στους/στις εκπαιδευτικούς ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής που υπηρετούν στα Δημοτικά  Σχολεία (δημόσια και ιδιωτικά):

• Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου 2019, 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ώρα 08.15΄ – 14.00, (ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ, ΕΚΑΛΗ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΚΗΦΙΣΙΑ, ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ, ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ, ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, ΠΕΥΚΗ).
  • Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου 2019, 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ, 08.15΄- 14.00΄, (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ, ΜΕΛΙΣΣΙΑ, ΠΑΠΑΓΟΥ, ΠΕΝΤΕΛΗ, ΦΙΛΟΘΕΗ, ΧΑΛΑΝΔΡΙ, ΧΟΛΑΡΓΟΣ, ΨΥΧΙΚΟ).