Οι ΣΕΕ Παιδαγωγικής Ευθύνης Μαρία Καπετανίδου, Ευάγγελος Κανίδης, Παναγιώτα Κοταρίνου, Παρασκευή Λιούμπη, Χριστίνα Παπαζήση, Γεώργιος Ρούσσος, Χρύσα Σπυροπούλου διοργανώνουν

κοινή συνάντηση συνεργασίας με τους Διευθυντές και τις Διευθύντριες Δημοτικών Σχολείων και Γυμνασίων Χαλανδρίου αρμοδιότητας του 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής, ( Πράξη 1η/10.01.2020 της Ολομέλειας) με θέμα:

«Μετάβαση μαθητών/τριών από την Α/θμια στη Β/θμια Εκπ/ση: Ενίσχυση της συνεργασίας των σχολικών μονάδων»

Η συγκεκριμένη δράση διοργανώνεται προκειμένου να ενισχυθεί η συνεργασία ανάμεσα στις σχολικές μονάδες Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης στο πλαίσιο των δράσεων που υλοποιούνται για τη μετάβαση μαθητών/τριών από την μία βαθμίδα στην άλλη.

Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 27 Ιανουαρίου 2019, ώρες 11.30-13.30, στο 3ο Δημοτικό Σχολείο Χαλανδρίου, Μικράς Ασίας, Χαλάνδρι 152 33, τηλ. 21 0681 1564