Η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ 11 Φυσικής Αγωγής, Παρασκευή Λιούμπη με έδρα στο 2ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής, διοργανώνει επιμορφωτική συνάντηση, με θέμα:
«Ανάπτυξη κινητικών δεξιοτήτων των μαθητών/τριών του Γυμνασίου μέσα από την εφαρμογή του παιδαγωγικού προγράμματος ‘Στίβος για παιδιά’ (KIDS’ ATHLETICS)»
Εισηγητές: Χρύσανθος Καρούζος, Αναστάσιος Δικαστόπουλος, Εκπαιδευτικοί ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής
Η επιμορφωτική συνάντηση απευθύνεται στους εκπαιδευτικούς ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (δημόσιων και ιδιωτικών σχολείων ) και θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 10.12.2019 στο Πρότυπο Γυμνάσιο Αναβρύτων, ώρα 12.00- 14.00 στην Αίθουσα Εκδηλώσεων, (Ταχ. Διεύθ.: Λ. Κηφισίας 182-184, Τ.Κ. 145 62, Κηφισιά Αττικής).