Η Παναγιώτα (Νάγια) Μποέμη Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου κλ. ΠΕ 91 Θεατρικής Αγωγής σας προσκαλεί σε επιμορφωτική εσπερίδα, με θέμα:
«Θεατρική Αγωγή και Ψηφιακές Τεχνολογίες».
Εισηγήτρια:
Κλειώ Φανουράκη, Επίκουρη καθηγήτρια του Τμήματος Θεατρικών Σπουδών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, με ειδίκευση στη Διδακτική του Θεάτρου
Η επιμορφωτική δράση απευθύνεται στους/τις εκπαιδευτικούς επιστημονικής ευθύνης ΠΕ 91 (ΠΕ 91.01 και ΠΕ91.02), που υπηρετούν στα Σχολεία (δημόσια και ιδιωτικά) Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης αρμοδιότητας 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. και θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 05.12.2019, ώρες 17.00-20.00, στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Αθηνών, (διευθύντρια κα Μαρκογιαννάκη Αικ.), Σπύρου Μερκούρη 20, Παγκράτι, Τ.Κ. 11634, Αττική.