Τρίτη, 06 Δεκεμβρίου 2016 10:09

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΑΙΡΕΤΩΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΣΤΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

[8-12-2016] ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΑΙΡΕΤΩΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΣΤΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟ ΑΠΥΣΠE 2016 ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΟ ΑΠΥΣΔE 2016
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΠΥΣΠΕ Α' ΑΘΗΝΑΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΠΥΣΔΕ Α' ΑΘΗΝΑΣ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΠΥΣΠΕ Β' ΑΘΗΝΑΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΠΥΣΔΕ Β' ΑΘΗΝΑΣ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΠΥΣΠΕ Γ' ΑΘΗΝΑΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΠΥΣΔΕ Γ' ΑΘΗΝΑΣ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΠΥΣΠΕ Δ' ΑΘΗΝΑΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΠΥΣΔΕ Δ' ΑΘΗΝΑΣ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΠΥΣΠΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΠΥΣΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΠΥΣΠΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΠΥΣΔΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΠΥΣΠΕ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΠΥΣΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ

[6-12-2016] Μετά την με αριθμ. Φ.350/84/206558/Ε3/5-12-2016 Απόφαση του Υπουργού Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων, με την οποία κυρώθηκαν τα αποτελέσματα των εκλογών της 2ης Νοεμβρίου 2016 για την ανάδειξη αιρετών εκπροσώπων στα Υπηρεσιακά Συμβούλια Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και, μετά την κλήρωση μεταξύ των ισοψηφισάντων που διεξήχθη  στις 29/11/2016, τα αποτελέσματα για το ΑΠΥΣΠΕ - ΑΠΥΣΔΕ Αττικής και για τα ΠΥΣΠΕ-ΠΥΣΔΕ Αττικής διαμορφώθηκαν ως εξής:

(Δείτε στα συνημμένα αρχεία)