Παρασκευή, 09 Οκτωβρίου 2015 11:55

Πρόσκληση σε ημερίδα

Ημερίδα με θέμα την αγωγή υγείας σε θέματα διατροφής. Εισηγητές της ημερίδας είναι εξειδικευμένοι επιστήμονες στον τομέα της διατροφής και απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς της πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης καθώς και σε γονείς παιδιών και εφήβων. Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στα πλαίσια του προγράμματος "Πρόγραμμα ενημέρωσης και εκπαίδευσης εκπαιδευτικών, γονέων και μαθητών για την αγωγή υγείας σε θέματα διατροφής" την Παρασκευή 16 Οκτωβρίου κατά τις ώρες 14:15– 18:00 στο Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο και η συμμετοχή είναι δωρεάν

θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας με βάση τον χρόνο αίτησης καθώς στην ημερίδα μπορούν να συμμετέχουν 100 άτομα (50 εκπαιδευτικοί και 50 γονείς). Για την αίτηση αρκεί ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με θέμα «ΓΕΜΑΤΟ ΔΙΑΤΡΟΦΗ» στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. το οποίο θα περιλαμβάνει τα ακόλουθα στοιχεία:

1) Ονοματεπώνυμο

2) Τηλέφωνο

3) E-mail

4) Φορέας/Ιδιότητα

5) Κωδικός Συμμετοχής: Προσθέστε τη φράση «ΓΕΜΑτο ημερίδα Αθήνας» (για την ημερίδα που θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα).

Οι 100 πρώτοι συμμετέχοντες, θα λάβουν στη συνέχεια ένα μήνυμα επιβεβαίωσης.