Παρασκευή, 30 Δεκεμβρίου 2016 15:31

NEO! ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ ΕΕΠ (ΕΙΔΙΚΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ) ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ21-26 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΣΕ ΣΜΕΑΕ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Γράφτηκε από τον
(0 ψήφοι)

Από την Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Αττικής ανακοινώνεται η πρόσληψη (04) προσωρινών αναπληρωτών Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) κλάδου ΠΕ21-26 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ σε ΣΜΕΑΕ.

Καλούνται οι υποψήφιοι τα ονόματα των οποίων αναφέρονται στο συνημμένο πίνακα να ενημερωθούν για:

1) τη Διεύθυνση Εκπαίδευσης όπου καλούνται για πρόσληψη (συνημμένο: ΕΕΠ -ΠΕ21-26 ΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΕΣ.XLS)

2) τα αναλυτικά κενά ανά Διεύθυνση Εκπαίδευσης

(συνημμένο: ΠΕ21-26-KENA.XLSX)

και ακολούθως να συμπληρώσουν:

Α) αίτηση τοποθέτησης (συνημμένο: ΑΙΤΗΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΠΕ21-26 ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΗ.DOC)

Β) Υπεύθυνη Δήλωση (συνημμένο: )

Σημειώνουμε ότι όσοι καλούνται για πρόσληψη μπορούν να δηλώσουν ΜΟΝΟ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΝΤΑΙ

Η ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΑΝΩΤΕΡΩ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ THNΔΕΥΤΕΡΑ, 2/1/2017 ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 3/1/2017 ΑΠΟ 10.00 π.μ. έως 12.00 ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΩΣ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΑΝ. ΤΣΟΧΑ 15-17, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

Επισημαίνεται ότι οι υποψήφιοι προς πρόσληψη θα πρέπει να προσκομίσουν ιατρικές γνωματεύσεις από παθολόγο ή γενικό ιατρό και ψυχίατρο την ημέρα ανάληψης υπηρεσίας.

Διαβάστηκε 587 φορές