Από την Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Αττικής ανακοινώνεται η πρόσληψη (02) προσωρινών αναπληρωτών από τον κλάδο Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) του κλάδου ΠΕ23 ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ σε ΣΜΕΑΕ & ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΕΣ ΔΟΜΕΣ της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Αττικής.
Καλούνται οι υποψήφιοι τα ονόματα των οποίων αναφέρονται στο συνημμένο πίνακα να ενημερωθούν για:
1) τη Διεύθυνση Εκπαίδευσης όπου καλούνται για πρόσληψη (συνημμένο αρχείο: ΕΕΠ -ΠΕ23 ΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΕΣ - ΝΕΟ.xls)
2) τα αναλυτικά κενά ανά Διεύθυνση Εκπαίδευσης (συνημμένο αρχείο: ΚΕΝΑ_ΕΕΠ_ΠΕ23 ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ.xls)
και ακολούθως να συμπληρώσουν:
Α) αίτηση τοποθέτησης (συνημμένο αρχείο: ΑΙΤΗΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΠΕ23.doc)
Β) Υπεύθυνη Δήλωση (συνημμένο αρχείο: ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ 2016.doc)
Σημειώνουμε ότι όσοι καλούνται για πρόσληψη μπορούν να δηλώσουν ΜΟΝΟ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΝΤΑΙ.
Η ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΑΝΩΤΕΡΩ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ, 28/11/2016 ΑΠΟ 08.30 π.μ. ΕΩΣ 10.30 π.μ. ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΩΣ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΑΝ. ΤΣΟΧΑ 15-17, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Επισημαίνεται ότι οι υποψήφιοι προς πρόσληψη θα πρέπει να προσκομίσουν ιατρικές γνωματεύσεις από παθολόγο ή γενικό ιατρό και ψυχίατρο την ημέρα ανάληψης υπηρεσίας.