Πέμπτη, 21 Ιουλίου 2016 16:17

ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΕΠ- ΕΒΠ 2016 ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ

Γράφτηκε από τον
(1 Ψήφος)

Ενημερώνονται οι υποψήφιοι αναπληρωτές για τους κλάδους του Ε.Ε.Π. και Ε.Β.Π., που ενδιαφέρονται να προσληφθούν στην Αττική, ότι μπορούν να υποβάλλουν τις αιτήσεις τους και τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, στην Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης (Π.Δ.Ε.) Αττικής, Αν. Τσόχα 15-17, ΤΚ: 11521, Αμπελόκηποι, από 22 έως και 29 Ιουλίου 2016, ώρες: 8.30 π.μ. έως 13.30 μ.μ.(δείτε Οδηγιές.doc)

Ενημερώνονται οι υποψήφιοι αναπληρωτές για τους κλάδους του Ε.Ε.Π. και Ε.Β.Π., που ενδιαφέρονται να προσληφθούν στην Αττική, ότι μπορούν να υποβάλλουν τις αιτήσεις τους και τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, στην Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης (Π.Δ.Ε.) Αττικής, Αν. Τσόχα 15-17, ΤΚ: 11521, Αμπελόκηποι, από 22 έως και 29 Ιουλίου 2016, ώρες: 8.30 π.μ. έως 13.30 μ.μ. (δείτε Οδηγιές.doc)

Προσοχή! Οι υποψήφιοι για την απόδοση συνάφειας, στους προσκομιζόμενους μεταπτυχιακούς ή διδακτορικούς τίτλους σπουδών, οφείλουν να προσκομίσουν

α)     τα προβλεπόμενα απο την προκήρυξη δικαιολογητικά και

β) ένα και μοναδικό ηλεκτρονικό αρχείο μορφής pdf ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΑΚΕΛΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΡΧΕΙΑ PDF, με ονομασία της μορφής: «Επώνυμο_κλάδος_Τίτλος».pdf Πχ «ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ_ΠΕ23_ΜΤΣ.pdf» στο οποίο θα περιέχονται οι προς απόδοση συνάφειας προσκομιζόμενοι μεταπτυχιακοί ή διδακτορικοί τίτλοι,  αποθηκευμένο σε οπτικό αποθηκευτικό μέσο (cd/dvd). {τα αποθηκευτικά μέσα θα παραμείνουν στην Περιφερειακή Δ/νση Εκπ/σης Αττικής}

Οι προσωρινοί πίνακες κατάταξης θα αναρτηθούν στις ιστοσελίδες των Π.Δ.Ε. και στην ιστοσελίδα του ΥΠΠΕΘ και θα αποσταλούν στο Α.Σ.Ε.Π. για έλεγχο νομιμότητας. Εντός 5 ημερών από την ημερομηνία ανάρτησής τους οι ενδιαφερόμενοι έχουν τη δυνατότητα να υποβάλλουν ένσταση στο Α.Σ.Ε.Π.

Επισυνάπτονται:

• Προκήρυξη
  • Οδηγίες συμπλήρωσης
  • Αίτηση ΕΕΠ
  • Αίτηση ΕΒΠ (έγινε διορθωση στις 21/7/2016, 19:47-εκ παραδρομής υπήρχαν 14 επιλογές αντί των 7 περιοχών της Αττικής)
  • Υπεύθυνη Δήλωση (έγινε διορθωση στις 22/7/2016, 11:43)
  • Αίτηση ΙΕΠ
Διαβάστηκε 6908 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 13 Οκτωβρίου 2017 09:27