Συναντήσεις Εργασίας με τους/τις Διευθυντές/τριες των Σχολικών Μονάδων και τους/τις Προϊσταμένους/ες των Νηπιαγωγείων Ανατολικής Αττικής

Στο πλαίσιο των ενημερωτικών δράσεων του 5ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής  (Πράξη 4/21-12-2018) θα γίνουν συναντήσεις εργασίας με τους/τις Διευθυντές/τριες των Σχολικών Μονάδων, ώρα 10:00-12:30, και τους/τις Προϊσταμένους/ες των Νηπιαγωγείων Ανατολικής Αττικής, ώρα 13:00-14:00, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα.

1. Την Παρασκευή 11 Ιανουαρίου 2019 στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Κιτσίου, συμμετέχουν οι Διευθυντές/τριες Σχολικών Μονάδων και οι Προϊσταμένες/οι Νηπιαγωγείων περιοχών Αγίας Μαρίνας Κορωπίου, Κορωπίου, Αναβύσσου, Βάρης, Βάρκιζας, Βούλας, Βουλιαγμένης, Καλυβίων, Κερατέας, Κιτσίου , Κουβαρά-Πέτα, Λαυρίου, Μαρκοπούλου, Παλαιάς Φώκαιας, Πόρτο Ράφτη, Σαρωνίδας.
  2. Την Τρίτη 15 Ιανουαρίου 2019 στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του 6ου Δημοτικού Σχολείου Γέρακα, συμμετέχουν οι Διευθυντές/τριες Σχολικών Μονάδων και οι Προϊσταμένες/οι Νηπιαγωγείων περιοχών Νέας Μάκρης,  Ανθούσας, Αρτέμιδας, Γέρακα,  Γλυκών Νερών, Παιανίας, Γραμματικού, Κάτω Σουλίου, Μαραθώνα, Μαρκοπούλου, Παλλήνης, Πικερμίου, Ραφήνας, Σπάτων, Βαρνάβα.
  3. Την Τρίτη 22 Ιανουαρίου 2019 στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του 25ου Δημοτικού Σχολείου Αχαρνών, συμμετέχουν οι Διευθυντές/τριες Σχολικών Μονάδων και οι Προϊσταμένες/οι Νηπιαγωγείων περιοχών Αγίων Αποστόλων, Αγίου Στεφάνου, Άνοιξης, Αυλώνα, Αφιδνών, Αχαρνών, Βαρυμπόμπης, Διονύσου, Δροσιάς, Θρακομακεδόνων, Καλάμου, Καπανδριτίου, Κρυονερίου, Μαλακάσας, Μαρκοπούλου Ωρωπού, Νέων Παλατίων, Πολυδενδρίου, Ροδόπολης, Σταμάτας, Συκαμίνου, Χαλκουτσίου, Ωρωπού.

Οι  Συντονιστές/Συντονίστριες Εκπαιδευτικού Έργου 5ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ

Ευθυμιοπούλου Αγαπούλα, Φεγγερού Παναγιώτα,